O produktech

Oblečení a obuv v akci nebo sezónní nabídku najdete pod tímto odkazem:  Akce

Nyní si u nás nově můžete pořídit super kousky od značek Portwest a Payper.Payperwear | O Nás-> klidněte sem a podívejte sem, na oblečení a boty od těchto značek, které u nás najdete:

Existuje efektivní způsob, jak zajistit ochranu zaměstnanců ve výrobních profesích, omezit rizika úrazu a poškození zdraví při jejich činnosti, a přitom zaměstnance vybavit pracovními ochrannými pomůckami, které budou pohodlné, funkční a moderní?

Představujeme Vám optimální řešení. Je jím široká kolekce profesionálních výrobků prémiové značky ARDON® s vynikajícím poměrem kvality, funkčnosti, ceny a designu. Řada výrobků ARDON® zahrnuje všechny typy pracovních ochranných pomůcek, které jsou v současnosti používány v různých sférách výrobních činností: ochranné brýle, sluchátka, přílby, rukavice, respirátory, oděvy a obuv pro práci i volný čas.

Vývoj výrobků ARDON® pečlivě zohledňuje zákonné požadavky na ochranu zdraví při práci, pohodlí uživatele a zdravotní nezávadnost výrobku. Při výrobě všech produktů ARDON® jsou používány pouze kvalitní materiály a špičkové výrobní technologie.

Filozofií značky ARDON® je maximální ohleduplnost ke zdraví uživatele, ergonomická konstrukce snižující pocit únavy a ohleduplnost k životnímu prostředí. Materiály používanými při výrobě oděvů a obuvi jsou moderní textilie, se kterými se setkáme v civilním životě jako softshell, sympatex, netkané textilie taibrelle, COOLMAX apod.

Modelové řady oděvů, obuvi, rukavic, brýlí, sluchátek i přileb ARDON® přinášejí zákaznicky orientovaný design, funkčnost, pohodlí a vysokou kvalitu spolu s maximálním uživatelským komfortem. Vaše bezpečnost a pohodlí při práci jsou hlavními impulzy pro další inovace ve vývoji nových modelů.

Vyzkoušejte některý ze skvěle padnoucích a mimořádně kvalitních oděvů značky ARDON® a vychutnejte si nový look a pohodlí při práci!

Prohlédněte si náš KATALOG A TABULKY VELIKOSTÍ.